Rendit në zbritje data Titulli Views Comments i rastësishëm

Fantazi Futboll Locker Stalker

117.61K Luajtur5 Comments

Fantasy Football Locker Stalker - Ju luani si një djalosh rrëqethës që vërtitet në dhomën e zhveshjes së "Vegas Jacks". Ju duhet të fshiheni në dollapët dhe të bëni foto të djemve që vishen, zhvishen dhe bëjnë dush. Nëse shpëtoni pa u zbuluar, fotot tuaja ruhen dhe ju mund t'i shikoni ato në kohën e lirë. Loja është mjaft e vështirë dhe do të duhet pak kohë për të kuptuar rrjedhën e lojës.

Romani i epshit 1

3.21K Luajtur0 Comments

Një mini-roman gudulisës për homoseksualët. Objektivi është një anëtar i ekipit të bejsbollit. *Nuk prodhohet zë. *Nëse jeni duke luajtur në një smartphone, ju lutemi mbajeni atë vertikalisht (ekran portret). Yohei Suzaki, një anëtar i ekipit të bejsbollit, del fshehurazi gjatë një seance stërvitore të klubit në ambiente të mbyllura për shkak të shiut dhe kapet nga trajneri Hayakawa me dyshimin se po shikonte në dhomën e zhveshjes së një klubi tjetër. Ajo që e priste Susaki, e cila nuk pranoi të pranonte se kishte shikuar, ishte një pyetje gudulisëse që do ta bënte të...

Përzgjedhësi i djemve

4.93K Luajtur0 Comments

Çfarë është Guy Selector? Guy Selector është një sajt porno interaktiv novator që ju zhyt në veprim, duke ju dhënë kontroll mbi skenarin dhe duke ju lejuar të diktoni rrjedhën e takimit. Si protagonist, ju thërrisni të shtënat, duke udhëhequr veprimin në kohë reale me zgjedhjet tuaja. Pavarësisht nëse keni dëshirë për një blowjob me avull ose lojë intensive anale, Guy Selector vendos fuqinë në duart tuaja për ta drejtuar skenën në çdo drejtim që dëshironi. Me Guy Selec...

Manful Tekniku i IT

70.70K Luajtur5 Comments

Një laptop i prishur ju bën të vizitoni dyqanin elektronik aty pranë. Një teknik i pashëm IT i quajtur Adhmal është i gatshëm t'ju ndihmojë. Në këtë lojë seksuale homoseksuale, ju mund të simuloni bisedën me këtë stufë tërheqëse dhe nervoz. Provoni fatin të flirtoni me një djalë të nxehtë në mënyrë që të shihni muskujt e tij dhe shkopin e tij mbresëlënës.

Basara Toujou (東城 刃更 Tōjō Basara)

15.53K Luajtur2 Comments

Basara Toujou - një gayme nga Inmomakuro.

ManCandy Crush

36.99K Luajtur0 Comments

ManCandy Crush - Lojë Match-3 me trupa topolakë! Takoni personazhe të çuditshëm në të gjithë multiversin dhe nxirrni ata lakuriq nëpërmjet një loje Match-3! Shënime: Tani kemi një modalitet Tetromino! Mund ta ndryshoni në menynë e opsioneve! Loja duhet të funksionojë mirë në celular, por nëse keni probleme me zvarritjen dhe hedhjen e gurëve të çmuar, mund të shkoni te opsionet dhe ta ndryshoni atë për një klikim në çdo sistem gurësh të çmuar. Gjithashtu, ka një vendosje vështirësie në menynë e opsioneve, në rast se loja rezulton shumë e vështirë. Game nga CæsarCub

Santa Monica By Night

36.78K Luajtur4 Comments

Santa Monica By Night - lojë Point'n'click bazuar në Vampire: The Masquerade lore, për të gjithë fansat e Bloodlines dhe gjakpirësit. Loja ka përfundime të shumta - çfarë ndodh në kanalizime dhe ku përfundoni varet nga zgjedhjet tuaja, prandaj kini kujdes! :) PËRDORËSIT E CHROME - nëse përjetoni gabimin me ekranin e zi pas menysë/hyrjes (vetëm fontet shfaqen), sigurohuni që të keni aktivizuar Përshpejtimin e Hardware në cilësimin e avancuar të shfletuesit tuaj, më pas rinisni shfletuesin! Një gayme nga Outstar.

Pief Dress Up

34.63K Luajtur1 Comments

Pief Dress Up - Ndihmo djaloshin homoseksual të përgatitet për takimin me të dashurin e tij të dashur! Ju duhet të vishni rrobat në një rend të caktuar për të fituar 100%.

Goditje-Për-Frymë

7.75K Luajtur0 Comments

Zbuloni botën emocionuese të luftimeve nëntokësore. Takoj njerez te rinj. Luftoni ato. Takoni ato. Lëreni punën tuaj të vjetër, të mërzitshme në tavolinë dhe jetoni një jetë të re, të mbushur me adrenalinë. Blow-By-Blow është një imitues takimesh erotike homoseksuale që përmban përshkrime grafike të seksit, abuzimit me substancat dhe dhunës. Nëse nuk jeni në moshë madhore për të konsumuar një përmbajtje të tillë ose nuk jeni të kënaqur të shikoni një material të tillë, ju lutemi mbyllni këtë faqe. Një lojë nga Willxxx.

Just Bros Duke qenë Bros

66.34K Luajtur1 Comments

Just Bros Being Bros - Ndihmoni vëllain tuaj të praktikojë lëvizjet e tij seksuale. Një gayme nga Jo i sigurt apo i arsyeshëm.

Eksperimenti Azul

130.40K Luajtur16 Comments

Mini lojë seksuale homoseksuale - a adhuron të shikosh një burrë provokues duke marrë kara të mëdha? A keni qenë ulur ngushtë për një argëtim homoseksual në shkallë të vogël që do të kënaqë shumicën e dëshirave tuaja seksuale? Kjo lëvizje e shndritshme e të rriturve është devijimi për të cilin keni qenë të varur fort. Shikoni Azul Experiment për të parë se ku do ta çojë analiza e Azul.

Fshatari – Një histori lundrimi me kafshë

7.20K Luajtur2 Comments

Mirë se vini në fshat! Keni nevojë për një pushim nga shoqëria? Ejani dhe qëndroni në fshat. Nëse vërtetoni se jeni një anëtar i vlefshëm i komunitetit tonë, do t'ju lejohet të qëndroni përgjithmonë. Shijoni natyrën dhe bëni miq të rinj. Do t'ju shohim. Një lojë nga CæsarCub.

Lojë pidhi

5.63K Luajtur1 Comments

Qëllimi juaj në këtë lojë qitjeje është të vrisni shefat duke shmangur gjërat që mund t'ju lëndojnë. Merrni energji për të ndihmuar në udhëtimin tuaj. Udhëzime: Përdorni "A" dhe "D" çelësat për të lëvizur dhe përdorni miun tuaj për të synuar dhe qëlluar.

Nata e X-Men

94.24K Luajtur6 Comments

Pomponi matësin e fokusit lart ndërsa shiriti Cum mbushet për një shans më të lartë për përfundimin e një ngjitësi. Kapni dritën me një klikim të mausit ku X shënon vendin. - Hitet më të mira do të rrisin pikët tuaja të fokusit dhe spermës me një sasi të madhe. - Goditjet e mira ju japin disa rezultate Cum me disa pikë fokusi. - Miss Hits do t'ju fitojë një sasi të madhe Fokusimi me koston e pikëve tuaja Cum. - Lëshimi i dritës të kalojë do të ulë si Focusin ashtu edhe shiritin Cum. KUJDES: Zhbllokoni skenën e modalitetit të filmit dhe bonusit në Hard me një skedar...

Lidhja e mjeljes

140.10K Luajtur3 Comments

Ju më në fund kapni kukudhën tërheqës, i cili është heroi i një mbretërie imagjinare Hyrule. Ai është plotësisht i zhveshur dhe ju keni kontroll të plotë mbi trupin e tij, veçanërisht karin e tij të trashë. Në këtë lojë seksuale Yaoi, përdorni miun për të nxjerrë spermën nga kocka e tij. Falë një makinerie speciale me pompë, mund të nxirrni spermë në kavanoza të posaçme dhe kështu të arrini nivele të reja.

Kompleksi i Keriçit – Kapitulli 1

107.07K Luajtur9 Comments

Loja pornografike Keric's Komplex do t'ju tregojë historinë e mëngjesit të një homoseksuali të ri që sapo u zgjua dhe kishte nevojë për një masturbim. Kari i tij kërkon përkëdhelje dhe ti duhet ta ndihmosh. Kjo lojë seksi homoseksuale do t'ju lejojë të luani me Keric, homoseksualin më të nxehtë në të gjithë rrethin. Një homoseksual i rritur ka nevojë për duart tuaja të afta për të arritur derdhjen. Dëshironi të shihni spermë të ngrohtë në fytyrë? Pra, shijoni këtë lojë pornografike homoseksuale!

Nathan drake

21.97K Luajtur2 Comments

Nathan Drake - mini lojë Jerk-off nga Inmomakuro.

Gohan u prek me gisht

126.80K Luajtur6 Comments

Twink lakuriq Gohan nga Dragon Ball Z përkulet duke ju ftuar të kujdeseni për gomarin e tij. Përdorni lubrifikim përpara se të futni gishtat në vrimën e pritjes. Ndiqni shkallët e dhimbjes dhe shtrihuni për t'u siguruar që partneri i nënshtruar po shijon procesin e çuditshëm. Përdorni aftësinë e miut dhe nxisni të bindur dhe me brirë kërcitje në kënaqësinë e dëshiruar.

The Family's Curse V0.10.2 – Gym (Pjesa 2)

28.94K Luajtur1 Comments

The Family's Curse v0.10.2 - Gym - pjesa e dytë e lojës erotike, të bazuar në tekst, zgjedhje-materie, papastërti homoseksuale me përfundime të shumta. Të shkosh në kolegj duke qenë ende e virgjër nuk është plani për shumicën e njerëzve, veçanërisht për një të ri homoseksual si ju. Si një rezolutë e re e shkollës, ju premtoni se do të ndaloni së qeni i mërzitshëm dhe do të merrni qershinë tuaj. Megjithatë, duke jetuar në një qytet konservator, ky qëllim nuk është i lehtë për t'u arritur. Apo është ajo? Këshilla: NËSE KENI MBLIDHUR KUDO, MUND TË KONTROLLONI OBJEKTIN...

Gjendja e Ekspozimit

26.21K Luajtur0 Comments

Ju do të hidheni në rolin e një DA të ardhshëm që përfundon në një situatë shumë të veçantë: lakuriq dhe larg shtëpisë së tij. Ndihmojeni atë të kalojë nëpër rrugët e egra dhe të qytetit për të arritur në shtëpinë e tij të sigurt. Loja është ndërtuar rreth takimeve të rastësishme. Ju mund të jeni në gjendje të kaloni shpejt nga një vend në tjetrin (me një kosto ose jo) ose vazhdimisht të mos keni fare ngjarje. Kjo rastësi synon ta mbajë atë argëtuese kur riluhet. Një gayme nga Randiel.

Marcus i ri

119.63K Luajtur7 Comments

Marcus i ri v6.0.1. Ky është një ribërje e plotë e "Maria e re" e Mariamod. Maria tani është Marcus dhe gjithçka është homoseksual! Marcus sapo u transferua në një qytet të ri me familjen e tij. A do të korruptohet mendja e tij e pafajshme nga ky qytet epshor? A do të korruptojë njerëzit përreth tij? Kjo varet nga ju! Young Marcus është një lojë Sandbox pa histori reale. Ju jeni të lirë të endeni nëpër qytet dhe të qini (ose të qiheni nga) pothuajse këdo. Tashmë ka shumë përmbajtje dhe do të rritet vetëm në të ardhmen...

Shoferi që ëndërron

97.08K Luajtur7 Comments

A keni ëndërruar ndonjëherë të largoheni në makinë, veçanërisht kur ka një bllokim të madh trafiku? Kjo lojë flash është një imitues i një situate të tillë. Lëreni shoferin të përkëdhelë kockën e tij ndërsa lëviz ngadalë në rrugë.

Manful - Farkëtari

85.08K Luajtur3 Comments

Lojërat Manful ju prezantojnë Guranth, një farkëtar i ndërtuar mirë që i pëlqen të godasë gjërat me çekiçin e tij. Në këtë lojë erotike homoseksuale, ju keni mundësinë të bisedoni me këtë punëtor muskuloz. Zhvishuni një pjesë tërheqëse dhe provoni fatin tuaj në trajtimin e çekiçit të tij. Si bonus, admironi përfundime të ndryshme bazuar në vendimet tuaja.

Mistrick

73.42K Luajtur3 Comments

Kjo lojë mund të luhet vetëm me tastierë. Ju lutemi mbani në mend këtë! Ju luani si John Blanc, një i dënuar narcisist, i cili e gjen veten të bllokuar në një dimension të çuditshëm xhepi. Menjëherë pas mbërritjes së tij, ai përshëndetet nga një ish-fqinj i qelisë dhe vrasës serial i ekzekutuar, Chase Colt. Ndërsa Chase pretendon se John tashmë ka vdekur, kjo shpejt rezulton të jetë një gënjeshtër keqdashëse për ta mbajtur Gjonin të bllokuar në këtë botë. A do të jetë në gjendje të gjejë një mënyrë për të shpëtuar, apo do të vdesë për truket e shumta të këtij...

Rripi i rastësishëm - Faraoni

102.18K Luajtur6 Comments

Faraoni - në lojërat Casual Strip, ju e zhveshni personazhin dhe e bëni të sperma - dhe nëse flisni dhe prekni siç duhet, mund të shikoni dy përfundime të nxehta të animuara! Një gayme nga SexyG.

Dielli Jian

119.79K Luajtur8 Comments

Argëtohuni shumë me gjeneralin e egër në këtë lojë të mahnitshme bara gay. Njeriu i ashpër i ka duart të lidhura në mur, kështu që asgjë nuk ju ndalon të hiqni të gjitha rrobat e tij. Zhvisheni luftëtarin derisa ai të qëndrojë plotësisht i zhveshur para jush. Përdorni miun dhe lëvizni kursorin përgjatë gjatësisë së fëmijës së tij në mënyrë që të mbushni shiritin e kënaqësisë dhe të ndihmoni djalin të përfundojë.

Meat Men Seksi Zot

84.40K Luajtur5 Comments

Kjo është një lojë seksuale homoseksuale ku do t'ju duhet të luani me burra me muskuj me brirë dhe të përpiqeni të pushtoni të gjithë qytetin që është i mbushur me djem të tillë. Ndërtoni ekipin tuaj nga personazhet ekzistues ose ndërtoni edhe tuajin, që do t'ju çojë në përfundime të ndryshme dhe beteja të ndryshme.

A është kaq thellë, vëlla?

69.79K Luajtur3 Comments

A është kaq thellë, vëlla? - Një lojë e bazuar në tekst ku lundroni në hapësirën e ndërlikuar të një adoleshenti që do të shohë një film me shokun e tij. Nuk ka asnjë qëllim themelor për të parë këtë film. Ju jeni thjesht një kinenfil që vlerëson klasikët modernë! Kujt i intereson nëse shfaq në mënyrë të dukshme një romancë homoseksuale! Klikoni në disa opsione dialogu për të përcaktuar se si protagonisti përpunon atë që ka rreth tij. Disa ngjarje gjatë historisë do të shkaktojnë sekuenca të mini-lojërave që do të ndikojnë në protagon...

Sol Bad Guy

21.38K Luajtur5 Comments

Një gayme nga Inmomakuro.

DemiTransferimi

117.49K Luajtur3 Comments

DemiTransference - Ju jeni një student i kolegjit mashkull, i cili është torturuar mizorisht nga shokët tuaj të klasës, të kryesuar nga një femër dhe dy studentë meshkuj. Një natë ju shihni një ëndërr ku një entitet misterioz ju informon se jeni pasardhës i tij dhe një gjysmëperëndi. Ai ju mbush me fuqi që mund ta përdorni për t'u hakmarrë ndaj torturuesve tuaj. Mund t'u "vjedhni" atributet fizike dhe mendore që ata vlerësojnë më shumë. Tani ju keni mundësinë të ndryshoni fatin tuaj dhe të ndëshkoni ata që kanë...

Yakyuken

45.32K Luajtur2 Comments

Edhe pse kjo lojë është në japonisht, nuk keni nevojë të dini gjuhën sepse rregullat janë shumë të thjeshta. Yakyuken është një variant japonez i gërshërëve të letrës me gurë, ku humbësi i çdo raundi heq një veshje. Ju duhet të fitoni mjaftueshëm fitore për të zhveshur dhe qij rivalin tuaj të ri seksi. Paç fat!

Doug's Night Out

100.89K Luajtur4 Comments

Është koha e festës! Djaloshi i nxehtë seksi Doug ka një natë jashtë dhe shkon në klub për të kërcyer lakuriq dhe për të ecur nëpër pistën e vallëzimit duke kërkuar djem me të njëjtin mendim për t'u çlodhur dhe për të rritur aftësitë seksuale për të bërë seks me striptisten.

Kërkim për aventurë

44.20K Luajtur4 Comments

Kërkimi për aventurë: Atë herë kam punuar në një bujtinë në qytetin pranë Dark Lord's Dungeon. Lojë e shkurtër romane vizuale homoseksuale e vendosur në një univers fantazi mesjetar. Loja është në anglisht dhe gjithashtu ka një përkthim koreanisht të krijuar nga kompjuteri. Ju mund të ruani përparimin tuaj. Progresi ruhet në shfletuesin tuaj, kjo do të thotë se kursimet janë të paqëndrueshme. U shtua te "Cilësimet" një opsion që do të shtojë butonat "Import dhe eksport" në ekranet "Ruaj" dhe "Ngarko". Eksporti do t'ju lejojë ta ruani lojën tuaj si një skedar, të cilin mund ta ngarkoni me...

Fantazi strip

70.65K Luajtur4 Comments

Strip Fantasy - Kuiz lojë homoseksuale ku mund të heqësh një personazh të lojës popullore Wakka nga Final Fantasy X nëse i jep përgjigjen e saktë. Një lojë nga Gay Pixels

Manful The Sailor

83.43K Luajtur2 Comments

Lojërat Humplex ju prezantojnë me krenari një tjetër lojë të mrekullueshme erotike homoseksuale. Këtë herë, ju jeni në port ku takoni një marinar tërheqës. Ai quhet Deklen dhe ai së bashku me ekipin e tij sapo janë ankoruar atje. Flirtoni me marinarin atletik dhe nëse jeni me fat, mund të zbuloni se çfarë fsheh ai nën uniformën e tij.

Ruajtja e Altar Boi (Demo)

81.60K Luajtur7 Comments

Duke shpëtuar Altar Boi - Duke zbritur në këpucët e Chihiro, ju keni për detyrë të gjeni mikun tuaj të kapur Minato, i cili u kap nga Etërit e degjeneruar, vetëm disa javë përpara se të pagëzoheshit.

Rripi Sekret 6 - Një oficer policie

86.36K Luajtur20 Comments

Një oficer policie - Lojë zhveshje nga seriali Secret Strip nga SexyG. Luaj falas online në Gaymes.

Gjykimi i Sindelit

45.83K Luajtur0 Comments

Doom of Sindel është një lojë e re fantazie ku përballeni me një grup armiqsh hipnotikë të bazuar kryesisht në Dungeons dhe Dragons. Prezantimi tani është i disponueshëm. Shpresojmë që të kënaqeni duke u përballur me fantazmat hipnotike! Njëri është shndërruar në një krijesë të natyrës.

Manful Shkencëtari i çmendur

66.96K Luajtur3 Comments

Në këtë lojë të nxehtë erotike homoseksuale të krijuar nga lojërat Humplex, ju jeni rrëmbyer nga një shkencëtar i çmendur. Ai quhet Zeoh dhe ju solli në laboratorin e tij sekret për të bërë disa kërkime. Bisedoni me profesorin e çuditshëm dhe bindeni atë të luajë lojëra të tjera, domethënë ato që përfshijnë karin e tij të rrahur.

Human Cargo: Whodunit?!

58.76K Luajtur2 Comments

Bazuar në romanin vizual Human Cargo, Human Cargo: Whodunit?! është një lojë enigmë misterioze në stilin e Clue. Zgjidhni një personazh, mblidhni të dhëna dhe zgjidhni vrasjen!

Ferr i ndyrë

18.10K Luajtur0 Comments

Fucking Hell - Një lojë BL nga Tulitta.

Hunkcraft 1: Dorcas In Pherae

143.76K Luajtur30 Comments

Nëse jeni piktor, do t'ju pëlqejë kjo lojë simuluese për takime homoseksuale. Një nga klientët tuaj që ka nevojë për para ju dërgon burrin e saj, i cili është një ish-mercenar. Familja e tij ka nevojë për para, prandaj djali muskuloz pranon të bëhet modeli juaj nudo. Ndërveproni me një femër të bukur dhe përpiquni ta bindni atë të heqë të gjitha rrobat. Trupi i tij i përsosur ju bën të eksitoni si dreqin, ndaj kini kujdes kur flisni me këtë djalë të ashpër. Mundohuni të shmangni një fund të keq dhe përpjekjet tuaja do të shpërblehen në mënyrën më të mirë të mundshme.

Misfiction

53.64K Luajtur6 Comments

Rylan po bënte një jetë normale si student i vitit të parë në universitet, derisa e gjeti veten në një bodrum të ftohtë të ngjitur në një karrige. Rrëmbyesi i tij së shpejti zbulon se është John Blanc, një njeri i pasur që e do Rylan, por mund të jetë pak i gabuar kur bëhet fjalë për të gjithë romancën. Për më tepër, Rylan nuk ka asnjë interes për Johnin. Për fat të mirë, ndihma është afër... por a do të mund të shpëtojë? Zbuloni në këtë lojë aventureske komedi "horror" të krijuesit rpg! ---------------------------------------- Kontrollo...

Emoboy x Ninja

74.98K Luajtur3 Comments

Luajnë lojë hentai porn gay Emoboy vs Ninja online! Provoni opsione të ndryshme për të maksimizuar kënaqësinë. Përdorni zmadhimin, brisk, modalitetin e ngadaltë ose të shpejtë. Ka 6 shpejtësi të ndyrë. Ju mund të ndryshoni vendet, të vishni partnerin tuaj homoseksual dhe ta bëni atë të përfundojë. Luaj ose për ninja ose emoboy. Argëtohuni me këtë lojë interesante seksuale yaoi nga Aether.md!

One Piece Yaoi – kënaqësia e detyruar e Zoros

211.79K Luajtur4 Comments

Zoro është i lidhur tani, kështu që asgjë nuk mund t'ju ndalojë të hiqni bluzën dhe pantallonat e tij duke përdorur gjëra të ndryshme seksi për ta bërë atë të ndihet mirë. Zgjidhni thika, dildo ose buzë duke i aplikuar ato në pjesët e tij argëtuese.

Nuk ka vend për njerëzit e drejtë

46.37K Luajtur1 Comments

Një lojë e shkurtër homoseksuale për të jetuar në perëndim të egër dhe për të fituar vajzën tuaj. Në asnjë vend për njerëzit e drejtë, ju nuk e merrni rolin si Anne, një vajzë kauçile me fjalë të buta që i gjithë qyteti duket se mendon se është një burrë! A mund ta fitoni ende disi gruan e ëndrrave tuaja! Lojë e shkurtër e krijuar për bllokimin e lojës Gay Western, përmban disa elementë bazë të kartës së takimit, kërkime të marra dhe një mini-lojë për të grumbulluar lopë. Nëse përfundon të jetë diçka që njerëzit e pëlqejnë, do të isha i lumtur ta zgjeroja këtë! Të pëlqen kjo lojë? Shiko gjizën time më të fundit...

Agimi i Korrupsionit

15.25K Luajtur2 Comments

Dawn of Corruption është një RPG fantazi NSFW për eksplorimin e një bote misterioze dhe substancën që i kthen njerëzit në bisha masive monstruoze. Në çfarë do të rriteni? A do të depërtojë korrupsioni në qenien tuaj?

Manful The Pro Wrestler

105.87K Luajtur9 Comments

Në këtë episod të lojërave Manful, ju keni një shans unik për të takuar mundësin e famshëm të maskuar, i cili po stërvitet për ndeshjen e tij të ardhshme në palestrën lokale. Emri i unazës së tij është El Dorado, por ari i vërtetë fshihet brenda trungjeve të tij. Përdorni karizmën tuaj dhe përpiquni të bindni mundësin profesionist të ashpër që të heqë pajisjet e tij të mundjes për ju.